Einde van de opname, goed gedaan!

Vanaf december 2021 mogen we Sander als vast lid van ons Live-team begroeten. Deze equipe was hem niet onbekend, want hij had eerder in het jaar al eerder een vrijwillige stage bij Medialife gelopen. Binnen ons Live-team zorgt hij ervoor dat de live-captatie één mooi geheel vormt. Dit doet Sander door de onderwerpen mooi in beeld te brengen met PTZ-camera’s en zijn creativiteit in elk project boven te halen.

Zo kon hij zijn hart en talent bovenhalen bij captaties van onder andere Graffityp, Versuz en de student-take off in Hasselt. Laatstgenoemde vindt Sander echt dé max, want de leuke sfeer en swingende muziek brengen hem zo terug in de studenten vibe.

Telkens wanneer het Medialife-team samenkomt, is een topmoment. De kers op de taart was de teambuilding van afgelopen jaar. Een volledige dag samen doorbrengen, veel lachen en echt samenkomen als één hecht team zorgen voor warme, blijvende herinneringen aan deze teambuilding.