Boeken zijn fantastisch, maar bij Medialife weten we dat beelden je ook echt kunnen meeslepen. En de combo? Dat is een match made in heaven! Toen Literatuur Vlaanderen vroeg om een videoreeks voor De Boon te maken, was het meteen duidelijk: dit moest iets bijzonders worden. We creëerden vijftien video’s voor de genomineerden, met een dynamische en speelse stijl die literatuur niet alleen zichtbaar maakt, maar ook leven in blaast voor scholen, bibliotheken en een breed publiek. En omdat we nu eenmaal van een creatieve uitdaging houden, gaven we schrijvers die niet fysiek aanwezig konden zijn een plekje in de spotlight via Zoom-interviews – want waarom zou je iemand achterlaten, als je met een beetje magie iedereen kunt betrekken?
De Boon, liefde voor literatuur

PLAY
Lezen is geen hobby, het is een avontuur – de ultieme reis waar je nooit meer wilt uitstappen. De Boon, de jaarlijkse literatuurprijs van de Vlaamse overheid, zorgt ervoor dat iedereen de weg naar boeken vindt. Of je nu houdt van fictie, non-fictie of kinderboeken, deze prijs zet de sterren van de literatuur in de schijnwerpers, waar ze horen.
No items found.
Onze aanpak
Onze impact
Met de video’s kreeg De Boon een gezicht dat je niet meer vergeet. Het was geen saaie opsomming, maar een uitnodiging om in actie te komen. De videoserie is speels, toegankelijk en zorgde ervoor dat lezers, scholen en bibliotheken met de titels meteen aan de slag gingen. Dankzij de variatie in formaten knalde de campagne op social media, waardoor De Boon meer zichtbaar werd dan ooit. En literatuur? Die krijgt weer die vanzelfsprekende plek waar het thuishoort – als de avontuurlijke reis die het is.

PLAY

PLAY

PLAY

PLAY

PLAY

PLAY

PLAY

PLAY

PLAY

PLAY


PLAY
Teamwork
Dit project werd gerealiseerd in samenwerking met deze partners.
No items found.